Ograniczenie wizyt w biurze Cechu

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, od dzisiaj do odwołania, zgodnie z decyzją Zarządu Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Oleśnie

PROSIMY  O  OGRANICZENIE  WIZYT  W  BIURZE   CECHU  DO  NIEZBĘDNEGO  MINIMUM.

Zapraszamy  do  kontaktowania  się  z  biurem  Cechu :

telefonicznie  34 3582617  lub  662 882 811

e-mailowo   cech@interka. Pl

W   sprawie  refundacji  prosimy  o  kontakt  telefoniczny  z  biurem  Cechu,  w  celu  ustalenia  sposobu  dostarczenia   dokumentów,  które należy  przesłać  pocztą  tradycyjną  po  wcześniejszym przesłaniu przez   biuro   Cechu  na  maila   wniosku  i  rozliczenia finansowego.

Informujemy, że  istnieje  możliwość   złożenia   dokumentów  za okres  6 m-cy, czyli  dwóch  kwartałów  łącznie  (  do  25.06.2020
za  okres  12.2019 - 05.2020 ).

W  przypadku   zaistnienia   nowych   zmian  wprowadzonych  przez  OHP, będziemy   informowali   pracodawców  na  bieżąco.

Bardzo  prosimy  o  bieżące   śledzenie   poczty  mailowej.

Przepraszamy  za  wszystkie  niedogodności  i  prosimy  o wyrozumiałość  oraz  przestrzeganie   zasad  postępowania  w związku  z  zagrożeniem  epidemiologicznym.